Sektörel Çözümler

Tattoo ve Piercing Uygulamalarında Ultrasonik Temizleme

 

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan ultrasonik temizleme makineleri dövme ve piercing uygulamaları öncesi ve sonrasında da kullanılmaktadır. Dövme uygulaması yapılmadan önce kullanılacak iğne,uç ve tutacak başlıklar ile piercing uygulamasında seçilen takı, pens ve makas ultrasonik temizleme makinesinde saf su kullanılarak temizlenir. Isıtma özelliği olan bir makine tercih edilirse daha iyi bir yıkama prosesi sağlanmış olur.

Aynı işlem uygulama esnasında veya uygulama sonrasında da kullanılarak hem birden fazla renkten oluşan ya da koyu veya açık renk geçişlerinin olduğu dövmelerde ilk kullanılan rengin makine üzerinden başarılı bir şekilde temizlenmesine ve daha sağlıklı bir çalışma ve daha kusursuz bir dövme elde edilmesine yardımcı olur.

 Bu açıdan dövme sanatçılarının yaratıcı çalışmalarını rahatlıkla sergileyebilmelerine olanak  Dövme veya piercing uygulaması yaptıran kişiler tarafından güvenilir bir işlem sağlanırken kullanılan el aletleri ve makinaların da uzun vadede sorunsuz çalışmasına olanak tanınmış olur.

Değerli dövme sanatçılarımız ve piercing uygulaması yapan kişilerin  çeşitli teknik özelliklere ve ölçülere sahip olan Elma Ultrasonik temizleme makinelerimizin tartışmasız gücü ve kalitesi hakkında fikir sahibi olmak ve daha detaylı bilgi almak için ücretsiz test çalışmalarımızdan faydalanmalarını mutlaka tavsiye ediyoruz.