Kurumsal

Hakkımızda

Surtek End. Mak. San. Ve Tic. Ltd. Şti. adıyla 2005 yılında dünyanın en önde gelen finisaj sistemleri üreticisi OTEC Prazisionsfinish GmbH firmasının Türkiye temsilciliğini yürütmek üzere kurulmuş, ürün ve hizmet kalitesiyle hızla büyüyerek bu konuda ülkemizdeki en önemli çözüm merkezlerinden biri haline gelmiştir.

2006 yılında ultrasonik yıkama teknolojileri konusunda çok önemli bir konuma sahip olan Elma Hans Schmidbauer GmbH & Co. KG firmasının Türkiye temsilciğini de yürütmeye başladı.

Sonrasında kapalı devre solventle yağ alma sistemleri konusunda uzman Alman firma EVT GmbH, su bazlı temizleme sistemleri konusunda BVL Oberflächentechnik GmbH ve 3D optik ölçüm sistemleri konusunda dünyaca tanınanAvusturya firması Alicona Imaging GmbH’ın temsilciliğini de alarak pek çok endüstride farklı geometrik yapıya sahip olan iş parçalarına en uygun olan yüzey işlem, yüzey temizleme ve optik ölçüm sistemlerini önerebiliyor hale geldi.

Surtek’in temsilciliğini yürüttüğü firmaların ortak noktası her birinin yüzey işlem konusunda farklı açılardan uzmanlaşmış olmasıdır. Bu sayede yüzey işlem konusunda farklı perspektiflerden konuyu değerlendirerek en güvenilir çözüme en ekonomik şekilde ulaşmanızı garanti edecek öneriler sunmayı amaçlamaktadır.

Kuyumculuk sektörü ile başladığı gelişimini, otomotiv yan sanayi, medikal protez endüstrisi, ilaç sanayi, savunma sanayi, tekstil endüstrisi, takım endüstrisi, pres ürün imalatı, optik, saat sektörü gibi hassas yüzey işlem ve temizleme gerektiren bir çok sektörde sunduğu özel sistemler ve prosesler sayesinde çözüm ortağı olarak sürdürmektedir.

Yenilenen merkez ofisi, bu yıl faaliyete geçen Kuyumcukent şubesi ve ekibe dâhil olan yeni takım arkadaşlarıyla birlikte sizlere sunduğu hizmet kalitesini artırarak çalışma hayatında başarıyla ilerlemektedir.